Jak zorganizować transport dla gości weselnych? 2110

wynajęcie transportu dla gości weselnych Dowóz gości na wesele zwykle leży w ich kwestii, ale przyjemnym gestem będzie organizacja transportu, szczególnie gdy wesele odbywa się daleko od kościoła lub w całkiem innym miejscu. Niektórzy goście nie są mobilni, a niektórzy nie chcą być kierowcami. Zorganizowanie transportu w dwie strony to idealny prezent dla gości.

Jak zorganizować transport?

Jeżeli posiadasz gotową listę gości, to śmiało możesz rozpocząć planowanie transportu. Dowiedz się, ile zaproszonych osób będzie chciało skorzystać z takiego transportu. Będzie to dla Ciebie ułatwieniem, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze. Być może część z nich nie będzie w stanie się określić, dlatego weź ich pod uwagę na liście transportowej. Oszacuj liczbę gości i zdecyduj jak rozwiązać ten problem. Masz do dyspozycji busy lub autokar. Korzystając z usług firm przewozowych, polecamy firmę Transsystem Olsok, masz gwarancję, że wszystko przebiegnie bez komplikacji. Wynajmując autokar, możesz przewieźć wszystkich gości naraz lub zrobić dwa, trzy kursy. Decydując się na busa, musisz liczyć się z tym, że będzie to od kilku do kilkunastu kursów. Oczywiście wszystko zależy od liczby gości zdecydowanych na dowóz. Po dokonaniu wszelkich formalności poinformuj gości, której i gdzie będzie czekał wynajęty transport. Pamiętajmy również o transporcie powrotnym. Wynajmując autokar, może to troszkę komplikować sprawę, ponieważ dla części gości wesele może trwać za długo lub za krótko. W trakcie wesela najlepiej wspólnie ustalić godzinę powrotu z imprezy. Nie zapomnij o wcześniejszym umówieniu się z kierowcą. Wynajmując busa, będzie on kursował kilka razy, ale o odjeździe możesz poinformować gości około godziny przed wyjazdem. Zależy to od czasu potrzebnego na transport w dwie strony. Goście wracający busem, mogę zdecydować się na pierwszy lub czwarty kurs. Jest to zdecydowany plus tego rozwiązania.

Wybór transportu dla gości to kwestia warta dyskusji. Omów to z bliskimi i wybierz najbardziej dogodną opcję, pod wszystkimi, ważnymi dla Ciebie, względami.
W poprzednim artykule pisaliśmy o weselu w amerykańskim stylu. Sprawdź, co takiego czyni amerykańskie wesela niezwykłymi!

 

Poprzedni artykułNastepny artykuł